fotograf na wesele Otwock

 

Z realizacją fotoreportażu ślubnego dla Eweliny i Krzysztofa wiąże się pewna raczej nietypowa historia. Bo przecież nie codzień dzwoni Ci telefon i wyświatla się międzynarodowy numer kierunkowy zza przysłowiowej wielkiej wody, w tym przypadku z USA. Odbieram nieco zaskoczony, zdziwiony ale i ciekawy o co chodzi. Po minucie rozmowy wszystko już jest jasne, chodzi o realizację fotoreportażu ślubnego dla pary mieszkającej na stałe w Stanach Zjednoczonych. Jak było, zasadniczo po polsku, ale i elementów typowych dla kultury amerykańskiej też nie zabrakło. Zobaczcie proszę sami.

.

ślub prawosławny warszawa

Czas wakacji, daleko od domu, jedyny moment kiedy można znaleźć w okresie letnim (ślubnym) czas na nowy wpis na stronę tj. bloga ;-). Jak się nie zdarzało przez długie lata, tak zdarzyło się dwa razy w ciągu zaledwie kilkunastu dni i to w tej samej cerkwi. O czy mowa – o fotografowaniu ślubu w obrządku prawosławnym. Lat naście w branży i dopiero debiut ;-), no ale to Mazowsze i tu obrządek prawosławny nie jest tak powszechny jak na Podlasiu, Lubelszczyźnie czy w części Podkarpacia.

Fotograf na wesele Karniewo

I znów zapraszamy Was na przysłowiową, obrazową wycieczkę na północne Mazowsze. Tym razem miejscem naszej pracy było Karniewo położone niedaleko Makowa Mazowieckiego i uroczystość Pauliny i Kamila. Miejsca, które w tym dniu odwiedziliśmy to Krasne, Karniewo i Słoniawy znajdujące się niemal na przedmieściach Makowa Mazowieckiego. Z jakim efektem w postaci zdjęć - zobaczycie w dalszej części wpisu. Tym razem napiszemy kilka dodatkowych zdań o tym jak rozpoznać bardzo dobrą, kreatywną fotografię ślubną. Planujesz ślub w Karniewie lub okolicach? Planujesz ślub gdziekolwiek indziej na terenie Mazowsza? Zapoznaj się zatem z niniejszym wpisem na naszym fotoblogu, przeczytaj tekst i obejrzyj dołączone zdjęcia, zobacz na co zwracać uwagę oceniając zdjęcia i wybierając fotografa. Zajmie to zaledwie kilka minut, a niewątpliwie będzie pomocne w wyborze, który tworzyć będzie jedną z najbardziej sentymentalnych pamiątek w Waszym życiu, Wasze zdjęcia ślubne.

 

fotograf na ślub Długosiodło

Sezon ślubny praktycznie już za nami, można więc wreszcie poświecić trochę czasu na kolejne wpisy blogowe, a tym samym aktualizację naszej strony internetowej. Na nowe wpisy na fotoblogu w sezonie głównym nie mamy zupełnie czasu i dlatego w okresie kwiecień październik nowe zdjęcia pokazujemy tylko i wyłącznie na Facebooku. Tym razem chcemy Wam pokazać fotoreportaż jaki miałam ogromną przyjemność realizować na uroczystości Joli i Wojtka, w miejscowości Długosiodło, a więc już przysłowiowy kawałek drogi od Warszawy. Bardzo miło to wspominam, gdyż zarówno atmosfera i oprawa uroczystości jak i efekt końcowy mojej pracy wypadły wyśmienicie, o czym będzie można się przekonać naocznie przeglądając ten wpis. Dobry nastrój udzielał się bardzo wielu osobom co udało się niejednokrotnie uwiecznić w kadrze …

 

Fotograf ślubny Radziejowice

 

Urlop !!! Był, to już historia, tym razem i na razie tylko tygodniowy, ale zawsze to urlop ;). Co to mogło oznaczać w praktyce?? Co to ma lub może mieć do naszej fotografii ślubnej i reportażowej?? Mniej więcej tyle, że była chwila czasu na przygotowanie kolejnego wpisu na naszym blogu, a pod hiszpańskim niebem, najlepiej w cieniu, podjadając jamon’a pisze się jakoś tak lżej, przyjemniej ;-). A znów trzeba niestety obiektywnie przyznać, że spora była przerwa we wpisach na naszym FOTO BLOGU ślubnym. Jak zawsze podyktowane to było brakiem wolnego czasu, rozlicznymi obowiązkami i jak zawsze i przede wszystkim pracą dla naszych klientów. Wówczas priorytetem jest przygotowanie najlepszych jakościowo materiałów zdjęciowych dla nich w bardzo krótkim czasie. Tak aby swoje zdjęcia ślubne mogli obejrzeć kiedy emocje jeszcze do końca w nich nie opadły (zwykle to 7-10 dni), a nie po tygodniach czy miesiącach od ceremonii.

Zapraszamy do lektury i oglądania tego wpisu ...

 

Fotograf ślubny Nadarzyn

 

Tym razem miałem przyjemność towarzyszyć Kasi i Piotrkowi w tym jakże ważnym dla nich dniu. Poniżej zamieszczam obszerny fotoreportaż z ich uroczystości. Elementami o których na pewno będę pamiętał z tego ślubu będą na zapewne niezwykle klimatyczna ceremonia zaślubin, stylowa sala bankietowa - Hotel Książe Poniatowski i to co chyba najważniejsze, bardzo roztańczeni goście, zresztą zobaczcie sami, non stop miałem co robić. Elementem tego reportażu zdjęciowego była też plenerowa sesja ślubna, która realizowaliśmy w Warszawie.

 

Fotograf ślubny Grodzisk Mazowiecki

Nadeszła pora aby opublikować na naszym fotoblogu kolejne wykonane przez nas zdjęcia ślubne, Grodzisk Mazowiecki tym razem był miejscem naszej pracy. Mieliśmy ogromną przyjemność z Arlettą fotografować tam uroczystość Karoliny i Przemka. Z jakim skutkiem i efektem zobaczycie poniżej. Nam towarzyszy przekonanie, a nawet pewność, że i tym razem będzie na co popatrzeć. Po raz kolejny nasi klienci przekonali się też, że praca dwóch fotografów daje jeszcze większe możliwości oraz ogrom naprawdę świetnych zdjęć. Więcej na ten temat przeczytacie już w samym, pełnym wpisie poniżej ...   

Fotograf ślubny Góra Kalwaria

Mogę to już powiedzieć z pełnym przekonaniem, obecny, główny sezon ślubny uważam co do zasady za zakończony. Co to oznacza?? Otóż tyle, że powoli i sukcesywnie zamieszczać będziemy kolejne wpisy dotyczące naszej fotografii ślubnej, zdjęć ślubnych realizowanych w tym roku – w zasadzie to w drugiej połowie tego sezonu, pierwsza połowa została dopracowana już w lipcu przy okazji urlopu i wyjazdu wakacyjnego. A zaległości we wpisach znów są spore gdyż terminowe przygotowanie materiałów zdjęciowych dla naszych klientów było oczywiście priorytetem najistotniejszym, ważniejszym niż wpisy na foto-blogu. Zaczynamy zatem od reportażu z uroczystości Eweliny i Marka.

Fotograf ślubny Żyrardów 

Tym razem zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia fotoreportażu z ceremonii zaślubin, która to miała miejsce w Żyrardowie. Kasia i Martyn jednogłośnie, z uśmiechem na twarzy, w gronie licznych gości i przyjaciół wypowiedzieli swoje sakramentalne tak w słoneczne, sierpniowe popołudnie. Jak nam, choć w tym wypadku należy napisać Arlecie udało się to uwiecznić zobaczycie przechodząc do dalszej części tego wpisu, do czego zachęcamy.

fotograf ślubny Grójec

Tym razem pora zaprosić Was na fotoreportaż ślubny z uroczystości Joasi i Marcina, który to nieco ponad dwa miesiące temu miałem przyjemność fotografować wraz z jedną z moich dwóch dodatkowych prawych rąk - Mirkiem ;), Arlecie daliśmy tym razem wolne ...      Z racji tego, że zakres naszej pracy nie obejmował sesji plenerowej lecz typowy reportaż ślubno weselny (co lubię najbardziej) Państwo Młodzi odebrali gotowe, starannie i indywidualnie obrobione zdjęcia po niespełna tygodniu - świetny wynik prawda??? Świetny bo obrobionych indywidualnie jedno po drugim zdjęć (a tak tylko pracujemy stawiając na najwyższą jakość naszych usług) oddałem im ponad sześćset !!!

Foto blog ślubny Warszawa

Fotograf na ślub Warszawa

Fabryka Wspomnień

Fabryka Wspomnien