Dwóch fotografów na weselu? Ta decyzja to strzał w dziesiątkę!

 

Fotografie ze ślubu i wesela są niezwykle ważną pamiątką dla każdej pary młodej. To właśnie na nich uchwycone zostają chwile i emocje, do których będzie można wrócić jedynie podczas oglądania zdjęć.

 

Wybór odpowiedniego fotografa jest jedną z najważniejszych decyzji, jaką musi podjąć każda para młoda. Dlaczego tak jest? Ponieważ to właśnie od jego doświadczenia i zdolności będzie zależało to, jak będą się prezentować fotografie i czy wszystkie najważniejsze momenty zostaną na nich uchwycone. Żadna panna młoda czy pan młody po ślubie nie chcieliby żałować, że zaufali komuś, kto w ich najważniejszym dniu nie dał z siebie 100 procent.

 

Można oczywiście stwierdzić, że zdjęcia to nie wszystko, jest przecież również film, jednak to właśnie do fotografii wraca się znacznie częściej. Czy w takiej sytuacji warto zainwestować w dwóch specjalistów, którzy nie przegapią żadnego ważnego momentu?

 

Dwóch fotografów to gwarancja sukcesu!

 

Skoro zdjęcia są tak ważne, może dobrze by było na ślub zatrudnić dwóch profesjonalnych fotografów? Rozważając taką opcję, warto zastanowić się nad wszystkimi “za” i “przeciw”. Od razu możemy podpowiedzieć, że tych pierwszych jest znacznie więcej.

 

Przede wszystkim, dwóch fotografów to znacznie więcej zdjęć, które zrobione zostaną pod różnym kątem z wykorzystaniem różnych obiektywów. Dzięki temu będziecie mogli cieszyć się zdjęciami portretowymi, jak i fotografiami całych sylwetek. Co więcej, każdy fotograf charakteryzuje się swoim stylem i estetyką, dzięki czemu materiały, które otrzymacie, będą niezwykle różnorodne. Dodatkowo, jeśli macie duże wesele, nie będziecie musieli martwić się tym, że jacyś goście nie zostaną uchwyceni na fotografiach.

 

Oczywiście istnieje jedno “ale”. Ważne jest, aby fotografowie dobrze się znali i umieli ze sobą współpracować. W przeciwnym wypadku może dojść do tego, że zamiast skupić się na parze młodej, bardziej skoncentrują się na konkurowaniu i przysłowiowym “wchodzeniu sobie w drogę”. Perfekcyjna komunikacja między fotografami to klucz do sukcesu i gwarancja tego, że zdjęcia będą spójne i niczego nie będzie brakowało.

 

Dwóch fotografów to również więcej możliwości, szczególnie jeśli panna młoda i pan młody mieszkają od siebie daleko i do zdjęć z przygotowań należałoby jeździć od jednego domu do drugiego. Przy dwóch fotografach nie będzie takiego problemu i dzięki temu wszystko pójdzie zgodnie z planem.

 

Skoro istnieje tyle plusów, gdzieś musi być ukryty haczyk! Mówimy o samych argumentach “za”, a przecież jakieś “przeciw” również musi istnieć. I tak właśnie jest. Za dwóch fotografów para młoda będzie musiała zapłacić większą cenę. Jednak jest to jedna jedyna kwestia, która może zniechęcać przyszłych małżonków. Bez dwóch zdań, pomimo kwestii finansowych, warto postawić na pamiątki na najwyższym poziomie. To również dobre rozwiązanie dla wszystkich par młodych, które postanowiły zrezygnować z filmu lub teledysku ślubnego. Dzięki temu będą miały pewność, że nic nie zostanie przeoczone i wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły, znajdą się w reportażu.

 

Artykuł powstał przy współpracy z portalem ślubnym Wesele z klasą


fotograf na wesele Otwock

 

Z realizacją fotoreportażu ślubnego dla Eweliny i Krzysztofa wiąże się pewna raczej nietypowa historia. Bo przecież nie codzień dzwoni Ci telefon i wyświatla się międzynarodowy numer kierunkowy zza przysłowiowej wielkiej wody, w tym przypadku z USA. Odbieram nieco zaskoczony, zdziwiony ale i ciekawy o co chodzi. Po minucie rozmowy wszystko już jest jasne, chodzi o realizację fotoreportażu ślubnego dla pary mieszkającej na stałe w Stanach Zjednoczonych. Jak było, zasadniczo po polsku, ale i elementów typowych dla kultury amerykańskiej też nie zabrakło. Zobaczcie proszę sami.

.

ślub prawosławny warszawa

Czas wakacji, daleko od domu, jedyny moment kiedy można znaleźć w okresie letnim (ślubnym) czas na nowy wpis na stronę tj. bloga ;-). Jak się nie zdarzało przez długie lata, tak zdarzyło się dwa razy w ciągu zaledwie kilkunastu dni i to w tej samej cerkwi. O czy mowa – o fotografowaniu ślubu w obrządku prawosławnym. Lat naście w branży i dopiero debiut ;-), no ale to Mazowsze i tu obrządek prawosławny nie jest tak powszechny jak na Podlasiu, Lubelszczyźnie czy w części Podkarpacia.

Fotograf na wesele Karniewo

I znów zapraszamy Was na przysłowiową, obrazową wycieczkę na północne Mazowsze. Tym razem miejscem naszej pracy było Karniewo położone niedaleko Makowa Mazowieckiego i uroczystość Pauliny i Kamila. Miejsca, które w tym dniu odwiedziliśmy to Krasne, Karniewo i Słoniawy znajdujące się niemal na przedmieściach Makowa Mazowieckiego. Z jakim efektem w postaci zdjęć - zobaczycie w dalszej części wpisu. Tym razem napiszemy kilka dodatkowych zdań o tym jak rozpoznać bardzo dobrą, kreatywną fotografię ślubną. Planujesz ślub w Karniewie lub okolicach? Planujesz ślub gdziekolwiek indziej na terenie Mazowsza? Zapoznaj się zatem z niniejszym wpisem na naszym fotoblogu, przeczytaj tekst i obejrzyj dołączone zdjęcia, zobacz na co zwracać uwagę oceniając zdjęcia i wybierając fotografa. Zajmie to zaledwie kilka minut, a niewątpliwie będzie pomocne w wyborze, który tworzyć będzie jedną z najbardziej sentymentalnych pamiątek w Waszym życiu, Wasze zdjęcia ślubne.

 

fotograf na ślub Długosiodło

Sezon ślubny praktycznie już za nami, można więc wreszcie poświecić trochę czasu na kolejne wpisy blogowe, a tym samym aktualizację naszej strony internetowej. Na nowe wpisy na fotoblogu w sezonie głównym nie mamy zupełnie czasu i dlatego w okresie kwiecień październik nowe zdjęcia pokazujemy tylko i wyłącznie na Facebooku. Tym razem chcemy Wam pokazać fotoreportaż jaki miałam ogromną przyjemność realizować na uroczystości Joli i Wojtka, w miejscowości Długosiodło, a więc już przysłowiowy kawałek drogi od Warszawy. Bardzo miło to wspominam, gdyż zarówno atmosfera i oprawa uroczystości jak i efekt końcowy mojej pracy wypadły wyśmienicie, o czym będzie można się przekonać naocznie przeglądając ten wpis. Dobry nastrój udzielał się bardzo wielu osobom co udało się niejednokrotnie uwiecznić w kadrze …

 

Fotograf ślubny Głosków

Zanim przygotuję wpis na bloga z pełnym foto-reportażem z uroczystości zaślubin Kasi i Piotra, na początek proponuję Wam krótką zapowiedź ich zdjęć ślubnych, czyli pierwsze kilka kadrów, które mam nadzieję zachęcą Was do szybkiego powrotu na naszą stronę internetową i obejrzenia znacznie większej ilości fotografii wykonanych w tym jakże ważnym dla Nich dniu. 

Fotograf ślubny Nadarzyn

 

Tym razem miałem przyjemność towarzyszyć Kasi i Piotrkowi w tym jakże ważnym dla nich dniu. Poniżej zamieszczam obszerny fotoreportaż z ich uroczystości. Elementami o których na pewno będę pamiętał z tego ślubu będą na zapewne niezwykle klimatyczna ceremonia zaślubin, stylowa sala bankietowa - Hotel Książe Poniatowski i to co chyba najważniejsze, bardzo roztańczeni goście, zresztą zobaczcie sami, non stop miałem co robić. Elementem tego reportażu zdjęciowego była też plenerowa sesja ślubna, która realizowaliśmy w Warszawie.

 

Fotograf ślubny Radziejowice

 

Urlop !!! Był, to już historia, tym razem i na razie tylko tygodniowy, ale zawsze to urlop ;). Co to mogło oznaczać w praktyce?? Co to ma lub może mieć do naszej fotografii ślubnej i reportażowej?? Mniej więcej tyle, że była chwila czasu na przygotowanie kolejnego wpisu na naszym blogu, a pod hiszpańskim niebem, najlepiej w cieniu, podjadając jamon’a pisze się jakoś tak lżej, przyjemniej ;-). A znów trzeba niestety obiektywnie przyznać, że spora była przerwa we wpisach na naszym FOTO BLOGU ślubnym. Jak zawsze podyktowane to było brakiem wolnego czasu, rozlicznymi obowiązkami i jak zawsze i przede wszystkim pracą dla naszych klientów. Wówczas priorytetem jest przygotowanie najlepszych jakościowo materiałów zdjęciowych dla nich w bardzo krótkim czasie. Tak aby swoje zdjęcia ślubne mogli obejrzeć kiedy emocje jeszcze do końca w nich nie opadły (zwykle to 7-10 dni), a nie po tygodniach czy miesiącach od ceremonii.

Zapraszamy do lektury i oglądania tego wpisu ...

 

Fotograf ślubny Grodzisk Mazowiecki

Nadeszła pora aby opublikować na naszym fotoblogu kolejne wykonane przez nas zdjęcia ślubne, Grodzisk Mazowiecki tym razem był miejscem naszej pracy. Mieliśmy ogromną przyjemność z Arlettą fotografować tam uroczystość Karoliny i Przemka. Z jakim skutkiem i efektem zobaczycie poniżej. Nam towarzyszy przekonanie, a nawet pewność, że i tym razem będzie na co popatrzeć. Po raz kolejny nasi klienci przekonali się też, że praca dwóch fotografów daje jeszcze większe możliwości oraz ogrom naprawdę świetnych zdjęć. Więcej na ten temat przeczytacie już w samym, pełnym wpisie poniżej ...   

Polecany fotograf na wesele Warszawa

Sezon na zdjęcia ślubne trwa w pełni, a zatem nie ma wiele czasu na typowe dla nas, obszerne, zawierające dużo fotografii wpisy blogowe. Dlatego też tym razem przygotowałem raczej krótki wpis na moim foto blogu ślubnym, który jest tylko i wyłącznie zapowiedzią obszerniejszego reportażu fotograficznego z uroczystości Ani i Błażeja. Zapraszam teraz na kilka pierwszych, wybranych ujęć …, oczywiście za jakiś czas (pewnie jesienią jak pracy będzie mniej) wpis ten zostanie znacząco rozwinięty, to znaczy istotnie rozbudowany o kolejne fotografie ...

Foto blog ślubny Warszawa

Fotograf na ślub Warszawa

Fabryka Wspomnień

Fabryka Wspomnien